Facebook ve Msn gibi yerlerde kullanabileceğiniz şekilli yazı ve nickleri sitemizde bulabilirsiniz.


Sitemizde bulunan bir çok şekilli nick oluşturma programı ile harika görsellikte yazı ve nicklere sahip olun. MSN, Facebook ve Twitter için Şekilli Nick Oluşturma sayfamızdan nickinizi istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz nicki şekillendirmek için stillerden seçim yapın. Oluşturduğunuz şekilli yazı ve nickleri kopyalayın ve dilediğiniz yerde kullanın. Şekilli nickler yazma ve sitemize göz atın.

 

Msn Messenger İçin Hareketli Msn İfadeleri.

İstediğiniz msn ifadesini farklı kaydederek kullanabilirsiniz. Hareketli msn ifadelerini nasıl yükleyeceğiniz buradan öğrenebilirsiniz >> hareketli msn ifadeleri yükleme

Hareketli Msn İfadeleri Hareketli Msn İfadeleri Hareketli Msn İfadeleri Hareketli Msn İfadeleri Hareketli Msn İfadeleri Hareketli Msn İfadeleri Hareketli Msn İfadeleri Hareketli Msn İfadeleri

Msn ifadelerinin tamamını hareketli msn ifadeleri sayfamızdan görebilirsiniz.

Hareketli MSN İfadeleri nasıl Yüklenir.

İstediğiniz msn ifadelerini sağ tıklayıp Resmi Farklı Kaydet'i tıklayın ve ifadeyi bilgisayarınızdaki bir klasöre kaydedin. Daha sonra Aşağıdaki yönergeleri takip ederek msninize yükleyin.

MSN Messenger programınızdan Araçlar > İfadederim bölümüne girin.

Msn İfadeleri Yükleme

Karşınıza çıkan ekrandan Oluştur tuşuna ve daha sonra Resim Bul tuşuna tıklayın.

Msn İfadeleri Ekleme

Msn İfadeleri Yükleme

İfadelerinizin bulunduğu klasöre giderek eklemek istediğiniz ifadeyi seçin ve tuşuna tıklayın.

Msn İfadelerini Yükleme

Klavye kısayolu olarak seçenekteki alana ifadenizin kısayol tuşunu yazın. Örneğin bir kalp ifadesi seçtiniz buna !Aşk ismini verin. Aksi takdirde direkt kalp olarak kısayol tuşu belirlerseniz, mesajlaşmalarınız arasında her kalp yazdığınızda kısayol verdiğiniz ifade çıkacaktır.

Msn Hareketli İfade Yükleme

İfade adı olarak isteğe bağlı olarak eklediğiniz simgeye bir isim tanımlayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Tamam tuşuna basın.